zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Balustrady szklane, daszki szklane, okucia do szkła, mocowania do szkła - Warszawa, Wrocław, Łódź, cała Polska

Balustrady i daszki szklane, a także mocowania i okucia do szkła to nasz priorytet...

Priorytetem rozwoju firmy FORGLASS są przede wszystkim balustrady szklanedaszki szklanezadaszenia ze szkłaokucia do szkłamocowania punktowe do szkła a także kabiny prysznicowe i windy szklane.

balustrady szklane, daszki szklane, mocowania i okucia do szkła - Warszawa, Wrocław, Łódźbalustrady szklane, daszki szklane - Warszawa, Wrocław, Łódź

Firma FORGLASS od kilku lat prężnia działa na rynku szklarskim i oferuje swoje usługi w tym zakresie. Doświadczenie, zdobyte na przełomie lat, pozwoliło na zdobycie zaufania i uzyskania satysfakcji u klienta. Nasza firma posiada najnowszą technologię dostępną na rynku europejskim i odpowiednie narzędzia, które służą do obróbki szkła. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze usługi są wykonywane solidnie i przede wszystkim na czas.

Nasza firma składa się z kilkuosobowej ekipy szklarskiej, gdzie każdy z nas jest specjalistą w branży szklarskiej.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie jest dla nas największym priorytetem.


Balustrady, daszki, drzwi szklane, okucia i mocowania do szkła

Balustrady szklane Warszawa Wrocław Łódź

BALUSTRADY SZKLANE

Balustrady szklane - wykonujemy i oferujemy doradztwo w zakresie balustrad wykonanych całościowo ze szkła lub w połączeniu z drewnem i stalą nierdzewną. Istnieje możliwość wyboru koloru szkła, a także rodzaju szkła: laminowanego lub hartowanego.
Systemy przesuwne - oferujemy systemy przesuwne, których elementy są przystosowane do współpracy ze szkłem. System przesuwny można zastosować wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Oferowane rodzaje systemów: klasyczny, kaskadowy, harmonijkowy, składano-przesuwny.
Mocowanie punktowe - łączniki to mechanizmy za pomocą, których poszczególne elementy konstrukcji są ze sobą połączone (ścianka szklana ze schodami, balustrada z podłożem etc.). Dowiedz się więcej tutaj: Balustrady szklane.

Daszki szklane Warszawa Wrocław Łódź

DASZKI SZKLANE, ZADASZANIE, FASADY

Daszki szklane, zadaszenia i fasady - rosnące zapotrzebowanie na artykuły szklane, sprawiło że oferujemy kompleksowe wykonanie daszków i fasad wykonanych ze szkła, gdzie istnieje możliwość ich wykonania w połączeniu z elementami tj. drewno lub stal
Ścianki szklane - konstrukcja ścianek szklanych jest wykonana w całości ze szkła, w przypadku indywidualnej potrzeby, oferujemy możliwość łączenia, zmiany koloru i doradztwa w zakresie umiejscowienia.

Okucia do szkła Poznań

OKUCIA DO SZKŁA

Okucia do szkła - głównymi zadaniami okuć do szkieł jest łącznie oraz ochrona konstrukcji szklanej. Okucia są stosowane również jako zabezpeczenie przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. Rodzaje okuć: zamykające, łączące, osłaniające, zabezpieczające bądź uchwytowe.

zadaszenia szklane

DRZWI SZKLANE

Drzwi szklane - wykonywane przez naszą firmę drzwi szklane cechują się unikatowością, ze względu na różnorodność tworzonych przez nas produktów. Antisole, szkło laminowane, szkło hartowane, to szkła , za pomocą których wykonujemy drzwi. Istnieje możliwość dostosowania drzwi (np. wychodzących na taras) pod systemy przesuwne.

daszki ze szkła

KABINY PRYSZNICOWE

Kabiny prysznicowe - kabiny, które wykonujemy są wykonywane również "na wymiar", dlatego taka kabina może być umieszczona we wnęce, czy narożniku w łazience. Kabina jest wyposażona w szkło hartowane, które ulega stłuczeniu w przypadku mechanicznego uderzenia.

windy szklane

WINDY SZKLANE

Windy szklane - windy szklane, w zależności od charakteru budynku są wykonywane zgodnie z życzeniami i wymogami klienta. Dla większej wygody umożliwiamy optyczne zakrycie od zewnątrz, natomiast od wewnątrz całkowite odkrycie pola widzenia.
Szkło hartowane i laminowane - oferujemy również sprzedaż samego szkła hartowanego lub laminowanego, dla klientów prywatnych jak i również firm. W przypadku chęci współpracy, prosimy o kontakt. Dowiedz się więcej: Daszki szklane.

mocowania i okucia do szkła

MOCOWANIE DO SZKŁA

Mocowania do szkła - mocowania i uchywty do szkła są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Warto wspomnieć, że bez tych elementów, cała konstrukcja nie miałaby prawa istnieć.
Dwie tafle szkła są ze sobą mocowane za pomocą stalowych, nierdzewnych łączników, dzięki czemu otrzymujemy np. balustradę, jak na obrazku po lewej.

Co nas wyróżnia firmę Forglass?

Produkty znajdujące się w naszej ofercie są  wysokiej jakości

  • Ceny do negocjacji! Przy wiekszych zamówieniach prosimy o przesłanie zapytania - ceny do negocjacji !

  • Na wiekszość asortymentu posiadamy pełną dokumentacje oraz badania techniczne
  • Wysyłka zamówionego towaru odbywa się zazwyczaj następnego dnia po złożeniu zamówienia

Warszawa, Wrocław, Łódź - cała Polska

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także współpracujemy z firmami nie tylko z miejscowości: Warszawa, Wrocław, Łódź, ale swoje usługi produkty oferujemy Klientom z całego kraju. Zapraszamy do kontaktu.


Kategorie